10526.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
3 db rajz, egyik Révész jelzéssel, többi jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír, jelzett. Részben sérült. 42,5x30,5 és 42x52 cm közötti méretekben.