10367. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
0 HUF
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Meleg este. Olaj, farost, jelezve balra fent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Keretben, 80×60 cm / oil on wood fiber, signed, framed
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk