10342. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szalay Lajos (1909-1995): Kocsi. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (74/100), lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 61×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk