Somogyi-Soma László (1927-2004): Rejtett világ. Olaj, farost, Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somogyi-Soma-Laszlo-1927-2004-Rejtett-vilag-Olaj-farost-Uvegezett-keretben-80C39760-cm~II2778603
2778603
10338
434
110000
Beschreibung: Somogyi-Soma László (1927-2004): Rejtett világ. Olaj, farost, Üvegezett keretben, 80×60 cm
: pk