Papp Zoltán (1924-2013): Csendélet, 1962. Olaj, farost, jelzett. Hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Papp-Zoltan-1924-2013-Csendelet-1962-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallala~II2804729
2804729
10284
434
30000
Beschreibung: Papp Zoltán (1924-2013): Csendélet, 1962. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x60 cm.
: pk