Nagy Imola (1976-): A természet győz. Akril, vászon, jelzett, hátoldal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Imola-1976-A-termeszet-gyoz-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-~II2760255
2760255
10265
434
260000
Rufpreis:
260 000 HUF 702,70 EUR , 764,71 USD
Beschreibung: Nagy Imola (1976-): A természet győz. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
: nagy_andras