Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Klie-Zoltan-1897-1992-Ozike-Erdo-Olaj-papir-Jelezve-jobbra-lent-Klie-Hatoldalan-a~II2773088
2773088
10177
434
40000
Beschreibung: Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Üvegezett fakeretben, 30,5x46 cm
: pk