10173. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Útelágazás. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/37), üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval, 21×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk