Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Duray-Tibor-1912-1988-Italiai-var-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-Uvegezett-keretben-20x~II2788403
2788403
10072
434
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett keretben. 20x24 cm
: pk