Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok, 1993. Olaj, karton, jele... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Noi-aktok-1993-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-60x50-cm~II2746609
2746609
10054
434
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok, 1993. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 60x50 cm
: karap_norbert