10036. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 37,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk