18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Bak Péter (1950-): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x50 cm