Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Borsos Mihály - Horváth György: Magyarország rejtett kincsei. Historicum. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan műanyag zsugorfóliában.
16048.

Rufpreis:
3 000 HUF
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
16049.

Rufpreis:
1 600 HUF
16050.

Rufpreis:
1 200 HUF
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
16051.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
16052.

Rufpreis:
1 400 HUF
16053.

Rufpreis:
2 400 HUF
16054.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16055.

Rufpreis:
2 000 HUF
2007 Jókai Budapestje. Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Budapesti Negyed. XV. évf. 3. sz. 2007. ősz (57. sz.). + Budapest Jókaija. XV. évf. 4. sz. 2007. tél. (58. sz.) Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, bontatlan zsugorfóliában
16056.

Rufpreis:
2 400 HUF
16057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
16058.

Rufpreis:
1 200 HUF
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 2. szám. 2007. nyár. Summázat és jövő. Kérdések és válaszok Budapest közelmúltjáról, jelenéről és jövőjéről. Szerk.: Zeke Gyula. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben,
16059.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF