Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Fridtjof-Nansen-Utazas-az-uszo-jegen-I-II-kot-Ford-Zigany-Arpad-A-vilagjaras-hosei~II2774601
2774601
16052
434
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
: tg