16049.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.