Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 23

Sárvári Horváth Pál: Akvárium A.B.C. Bp., [1942], szerzői magánkiadás, 167 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító bekötve.
17329.

Rufpreis:
2 400 HUF
Lenhossék Mihály: Az anthropológiáról és teendőnkről az anthropologia terén Bp., 1915. Franklin Társulat. 119 p. Korabeli, aranyozott feliratú egészvászon kötésben.
17330.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., [1921], Élet és Egészség Kiadóhivatala, 115+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
17331.

Rufpreis:
2 000 HUF
17332.

Rufpreis:
2 400 HUF
17333.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mikusné Dr. Nánai Magda: Barátunk az erdő. Környezetnevelési műhelytitkok. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17334.

Rufpreis:
1 200 HUF
17335.

Rufpreis:
800 HUF
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner), 286+(1) p. + XVI t. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
17336.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Lutter Nándor: Ötszámjegyű sorszámi és szögmértani táblák. Bp., 1878, Franklin. Kiadói egészbőr kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
17337.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Göldi Emil: A rovarok szerepe a betegségek előidézésében és terjesztésében. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói foltos félvászon kötés, kopottas állapotban.
17338.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Tóth Károly: Fogászat. Bp., 1997, Medicina. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17339.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF