17331.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., [1921], "Élet és Egészség" Kiadóhivatala, 115+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb ázásnyomokkal.