10637.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm