10651.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Petrus Béla: Lány hegedűvel, Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm