PTK jelzéssel: Női félakt. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 62×49 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/PTK-jelzessel-Noi-felakt-Olaj-vaszon-Uvegezett-fakeretben-62C39749-cm~II2792196
2792196
10818
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: PTK jelzéssel: Női félakt. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 62×49 cm
: pk