10849.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően olasz alkotó: Az aszkéta, 1964. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16,5x7 cm.