10851.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Robbanás. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 21X14,5 cm