10896.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm