10829.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Olvashatatlan (Feli?) jelzéssel: Piac. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 8x7 cm.