Margitay (Gy?) jelzéssel: Romantikus hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Margitay-Gy-jelzessel-Romantikus-hegyvideki-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-50C39740~II2677323
2677323
10677
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Margitay (Gy?) jelzéssel: Romantikus hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm
: nagy_andras