Lotz Károly jelzéssel: Álló női akt. Olaj, farost. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Lotz-Karoly-jelzessel-Allo-noi-akt-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-80x30-cm~II2800220
2800220
10749
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Lotz Károly jelzéssel: Álló női akt. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 80x30 cm.
: pk