10620.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Kováts ErnÅ‘ (?) jelzéssel: Darutollas nemes portréja, 1862. Ceruza, papÃr. Lap jobb felsÅ‘ sarkában kissé töredékes, feltehetÅ‘en tanári aláÃrással (Rostagni Lajos?). Ãœvegezett, dekoratÃv, kopott fakeretben. 28,5X20 cm