10672.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kovács A jelzéssel: Alföldi tanya, 1932. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 13,5x20,5 cm