10973.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm