10918.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Lovasszekér hazafelé. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben, 12,5×22 cm