11012.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Jelzés nélkül: Kék kompozíció. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×24 cm