11001.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm