10997.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 27×21,5 cm