10990.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Havas hegyvidék. Olaj, karton, 55x70,5 cm. Dekoratív fakeretben.