10674.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Jaczkó jelzéssel: Táncoló páros. Ceruza, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35x25 cm