10807.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Frank Frigyes jelzéssel: Táj. Kréta, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x41,5 cm