10767.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Fejes jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x19 cm