10691.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Erdélyi F. jelzéssel: Halászok. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Fakeretben. 34x50 cm