10702.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Deák-Ébner Lajos után, L. jelzéssel: Hazatérő aratók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 60x80 cm.