10759.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Csáki-Maronyák jelzéssel: Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív. üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×23 cm