10694.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Buday Gyula jelzéssel: Lány korsóval. Akvarell, tus, papír. Foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 33x25 cm