10737.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Berény jelzéssel: Tájképl. Olaj, vászon, ki sérülésekkel, 29x41,5 cm cm