10789.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült keretben. 40x30 cm