Zsögödi Nagy Imre (1893-1976): Tamási Áron portréja. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, Csíkszeredai Múzeum kiadása, 1982 (hátoldalán feliratozott). Üvegezett fakeretben, 18x11,5 cm