Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 101x80 cm. Vakrámán Hoff,amm budapesdti képkeretező régi címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!