Geiger Richárd (1870-1945): Vízhordók. Erdély, Szőkefalva.. Akkvarell,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Geiger-Richard-1870-1945-Vizhordok-Erdely-Szokefalva-Akkvarell-papir-jelzett-Dekorat~II2791923
2791923
10145
433
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Geiger Richárd (1870-1945): Vízhordók. Erdély, Szőkefalva.. Akkvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19 cm
: pk