Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gal-Sandor-1898-1979-Csendelet-Tempera-papir-jelezve-jobbra-lent-42x29-cm-Dekorativ-u~II2759373
2759373
10144
433
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 42x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
: nagy_andras