10044. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 28,5×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk