[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.