Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 257

The Sacco di Budapest and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borítók sarkain kopásnyomokkal, az egyik sarkán gyűrődéssel, az utolsó pár lap alján és a hátsó borítón folttal.
16570.

The "Sacco di Budapest" and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borítók sarkain kopásnyomokkal, az egyik sarkán gyűrődéssel, az utolsó pár lap alján és a hátsó borítón folttal.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
[Johann Schön] Joh. Schoen: Grundzüge der Perspective mit besonderer Besichtigung für den praktischen gebrauch von Architekten, Architekturmaler, Techniker etc. Wien, 1863. Förstner és Bartelmus. Mit 99 Figuren auf 9 Tafeln. 32p + 9 tt Korabeli, javított papírborítékban.
16571.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
16572.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Gergely Mariann: Kádár Béla (1877-1956.) Melankolikus utazás. Bp., 2002, Mű-Terem Galéria. Gazdag képanyaggal, közte Kádár Béla munkáinak reprodukcióival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
16573.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne neves magyar művészek reprodukcióival. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16574.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
16575.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
16576.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
16577.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
István Nádler. Exhibition Catalogue. Latvia, Riga, Foreign Art Museum 03.10. 1998 - 08. 11. 1998. Lithuania, Kaunas, Kaunas Picture Gallery 08. 11. 1998 - 10. 01. 1999. Estonia, Pärnu, Chaplin Art Center 15. 01. 1999 - 05. 03. 1999. Finland, Turku, Aboa Vetus & Ars Nova Museum 12. 03. 1999 - 25. 04. 1999. Helsinki,1998., Hungarian Cultural and Scientific Centre. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16578.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vera Molnár. Válogatás a Kiscelli Múzeum - Fővárosi Képtár - Szőlősi-Nagy - Nemes gyűjtemény anyagából. Szerk.: Ébli Gábor, Róka Enikő. Bp., 2019., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Gazdag képanyaggal, Vera Molnár munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
16579.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kondor Béla (1931-1972). Oeuvre-katalógus. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16580.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Klösz György I-II. köt. Szerk.: Sívó Mária. A képeket válogatta: Lugosi Lugo László. I. köt.: Lugosi Lugo László: Klösz György (1844-1913) élete és munkássága. Monográfia. II. köt.: Klösz György (1844-1913) fényképek. Photographs. Bp., 2002., Polgart. Rendkívül gazdag képanyaggal, Klösz György fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, szép állapotban.
16581.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF